Ostatnia wizyta: Obecny czas: 20.5.2024 9:14


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: hala sportowa
PostWysłany: 7.7.2006 14:45 
Wreszcie szkoła powiatowa będzie miała warunki do zająć sportowych.Jechałem dziś ul.Grunwaldzką i teraz uwieżyłem dopiero ,że to prawda będzie obiekt sportowy-to takie ważne ,żeby młodzież mogła spełniać się fizycznie i dawać upust energii na boisku a nie poza nim.
GRATULUJĘ POWIATOWI.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: hala
PostWysłany: 18.8.2006 14:21 
Szkoda ,że skończyłem szkołę i nie było warunków -sali gimnastycznej na zajęcia wf , a teraz będzie budowana,w tej szkole jest to bardzo potrzebne.Świetny pomysł.szkoda tylko że póżno.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: hala
PostWysłany: 18.8.2006 14:29 
Budowania hali przy Zespole Szkół w Sierszy to pomysł Pana Adamczaka -radnego powiatowego i byłego naszego nauczyciela.Chwała mu za to.Dobrze ,że mamy takich radnych co czują potrzeby młodzieży.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.8.2006 12:02 
Z jednej strony dobrze ze powstanie Hala przy szkole, ale z drugiej widac jak nasi radni itp ludzie mysla. Z tego co slyszalem ma to byc jakas lepsza Hala, a moim zdaniem taki obiekt powinien byc w Centrum miasta, a nie na jego obrzerzach. Mogli by wczesniej taka Hale jak przy Gm. 2 w Trzebini zrobic w Sierszy, a hale z prawdziwego zdarzenia ( oczywiscie jak na nasze warunki :) ) zrobic przy Gm.2. Nie bylem uczniem zadnej z tych szkol dlatego niech ktos nie mysli ze ktoras faworyzuje :) ale moim zdaniem takie obiekty powinny byc w centrum. No i niech lepiej ktos przemysli budowe tej hali :) bo jak ma ja robic taki inteliget jak ta przy Gm.2 to niech odrazu dadza sobie spokoj, bo niewiem co za ...... zrobil ( zaprojektowal ) widownie taka ze z niej nic nie widac :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3