Ostatnia wizyta: Obecny czas: 19.5.2024 10:29


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szlaki rowerowe
PostWysłany: 14.5.2006 22:15 
Zauważyłem w mieście na drzewach i nie tylko znaki szlaków rowerowych. Nie wiecie czy może istnieje jakaś mapka opisująca te trasy?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.5.2006 20:27 
Jeśli dotyczy to Chrzanowa, to faktycznie zostały wyznakowane nowe szlaki rowerowe: czerwony, pomarańczowy, niebieski i czarny. Wszystkie zaczynają i kończą się na Placu Tysiąclecia.
Mapkę z opisem szlaków można nabyć w Bibliotece Miejskiej.
O szlakach tych pisał już Przełom, chyba dwa - trzy tygodnie temu.
Na tym samym forum jest też moja krótka notka o szlakach pod tytułem CHRZANOWSKI MARATON ROWEROWY.
ZAPRASZAM,
Jurek K. :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.5.2006 21:53 
Właśnie dzisiaj zakupiłem mapkę z opisem w Muzeum w Parku za 3 zł. Dzięki za info. Jutro zaczynam od pomarańczowego :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.5.2006 21:09 
Dwa dni temu przejechałem się pomarańczowym. W najdalszym punkcie od miasta tam gdzie trasa w lesie nawraca dopadła mnie burza. Tak więc z przyjemnego szlaku zrobił się ekstremalny. Trasa piękna i jestem pełen uznania dla pomysłodawcy i wykonawcy. Trochę wysiłku musiało to kosztować. Jak tylko znajdę trochę czasu to wybiorę się na kolejną trasę.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.5.2006 20:31 
Pomarańczowy szlak jest szlakiem rekreacyjnym. W drugiej kolejności zapraszam na niebieski szlak- WOKół BALINA: pagórkowaty i z dużą ilością terenów otwartych. Uwaga! Po drodze Babia Góra!
JurekK. :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.5.2006 21:45 
W niedzielę biorę się za czerwony o ile pogoda dopisze bo wygląda całkiem przyjaźnie. Przed Babią Górą jeszcze trzeba poćwiczyć:)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2006 21:27 
Skusiłem się wczoraj jednak na niebieski. Piękna trasa, polecam. Mieszkam tu już trochę a pierwszy raz znalazłem się w niektórych miejscach.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2006 22:23 
To teraz proponuję już coś mocniejszego:
zielony szlak (dość długi, ale czasami wręcz ekstremalny),
no i moje oczko - czarny szlak "EKSTREMALNA JAZDA" (PONAD 40 KM, W TYM PRAWIE SAME OSTRE ZJAZDY I STROME PODJAZDY), a widoki wspaniałe.
Proponuję dla bezpieczeństwa wybrać się ze znajomą(mymi) duszą(ami) !
MIłYCH WRAżEń !!!
jurekK. :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2006 4:37 
W niedługim czasie stanie strona firmy AUTOBIKE Zbyszka G. www.autobike.com.pl gdzie umieścić mam właśnie mapkę ze szlakami rowerowymi (tymi nowo powstałymi). Zauważyłem również, że na portalu miasta Chrzanów (chyba) też coś takiego kiedyś umieszczą.

P.S. W niedługim czasie (bo już jest wydrukowana) będzie dostepna najnowsza mapa okolic chrzanowa z zaznaczonymi nowymi szlakami - w wersji papierowej :)

Pozdrawiam.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2006 21:49 
Chodzi o bezpieczeństwo żebym nic sobię na rowerze nie zrobił czy może grozi mi niebezpieczeństwo od osób trzecich lub jakichś zwierząt? Powiem szczerze, że jadąc sam przez lasy w których jeszcze nie byłem czasem czuję się nieswojo :) Ale to jest właśnie piękne. Myślę, że zanim zrobię zielony i czarny najpierw przejadę czerwonym. A później zostaną dwa najlepsze na które oczywiście wybiorę się nie sam :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 13.6.2006 19:14 
Wybieram się na nowy czarny szlak, z mapą którą kupiłem w Bibliotece Miejskiej w Chrzanowie. Czy ktoś juz może przejechał ekstremalną czterdziestkę, z hakiem ? Na mapie wygląda bardzo zachęcająco. Jak przeżyję to podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
No to jazda!!!
FIL


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.6.2006 0:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 31.3.2006 15:08
Posty: 37
Miejscowość: Chrzanów
Przejechałem najpierw czerwony, później pomarańczowy. Troszkę się gubiłem na czerwonym. Ponadto zauważyłem że przy groblach jest chyba jakiś inny czerwony szlak. Fajne traski w większości je znałem ale parę nowych miejsc i przejazdów przejechałem pierwszy raz. Kontynuuję dalej najpierw niebieski, potem zielony a na końcu czarny. Gratuluję pomysłu bo jest bombowy. Trzeba tylko utrzymywać i sprawdzać oznaczenia bo czasami się ścierają a później mogą zarastać.

Okolice Chrzanowa to wspaniałe trasy rowerowe i warto propagować aktywne spędzanie czasu. :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.7.2006 10:29 
Witam serdecznie wszystkich miłośników dwóch kółek.

Zapraszam na I Chrzanowski Maraton Rowerowy, który 5 sierpnia w Chrzanowie organizuje Klub Sportowy "Orły" Chrzanów we współpracy z Urzędem Miejskim, bikertrzebinia.pl, oraz wieloma pasjonatami MTB.

Wreszcie funkcjonuje oficjalna strona Maratonu(jeszcze w trakcie kompletowania): www.maraton-chrzanow.bikertrzebinia.pl

Pozdrawiam,
Jurek K. :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 6.7.2006 18:41 

Dołączenie: 15.1.2006 9:57
Posty: 26
Miejscowość: Trzebinia
nowy czarny szlak nie jest aż taki ekstremalny jak go reklamują ;) na rowerze bez amortyzatorów niewytrenowany turysta pokona go ze średnią 14km/h - sprawdzone - więc nie jest tak źle 8)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3