Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.3.2024 15:57


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 8.8.2011 19:31 

Dołączenie: 29.6.2010 15:40
Posty: 4
Serdecznie zapraszam wszystkich fanów tanisa na korty ze sztucznej trawy w Karniowicach. Gramy od wiosny do zimy. Wszystkie niezbędne informacje na naszej stronie internetowej. Na pewno najwygodniejsze i najlepsze jakościowo korty w powiecie.

www.korty-karniowice.pl :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 9.8.2011 19:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.7.2011 20:54
Posty: 8
Nie wspomnieliście o betonowym korcie na ul. Kubusia puchatka. Nie jestem profesjonalistą i tyle mi wystarcza. No i jest za darmo :-)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 28.4.2012 12:45 

Dołączenie: 11.1.2006 21:30
Posty: 159
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 21
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ceny za korzystanie z kortów tenisowych przy Cabańskiej Fali w Chrzanowie są tak wysokie (http://www.basen.chrzanow.pl/korty.html)? Nie dość że kort został zbudowany z podatków to jego koszty utrzymania (w przeciwieństwie do basenu) są bardzo niskie. Rozumiem dopłatę za grę przy sztucznym oświetleniu, bo prąd kosztuje niemało. Wiele do życzenia pozostawia nawierzchnia kortów. Dopiero w tym roku wyremontowali jeden z dwóch kortów. W wielu miastach odkryte korty tenisowe są udostępniane za darmo. No ale oczywiście w Chrzanowie wszystko musi przynosić zysk, mimo że budowane jest za publiczne pieniądze.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 8.5.2012 13:05 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 1.12.2010 23:07
Posty: 254
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 4
Ja polecam korty w Karniowicach , na prawdę przyjemnie się gra :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 10.5.2012 18:58 

Dołączenie: 6.3.2011 21:23
Posty: 8
Pochwały: 9
Czy ktoś wie ile kosztuje godzina na os. Niepodległości? Tam jest w ogóle jakiś telefon? Zastanawiam się, czy one nie są darmowe... hm... byłoby fajnie :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 10.5.2012 20:35 

Dołączenie: 4.6.2008 21:13
Posty: 17
Pochwały: 2
Nie ma w Chrzanowie (a podejrzewam że i w Polsce:)) kortów o nawierzchni ziemnej za darmo:) Obecnie w Chrzanowie są korty właśnie na Niepodległości (3 korty- koszt godziny to bodaj 15zł- trzeba się wybrać i zapytać o szczegóły), przy basenie (2 korty-16 zł- telefon jak na basen) i przy Fabloku (trzy korty-12 zł- ze ścianką treningową- szczegóły na stronie www.tenistour.pl) .


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 28.5.2012 11:52 
Na Niepodległości na pewno jest 15zł/h.

Ostatnio byłem na Fabloku - fajnie się grało, dobra nawierzchnia, polecam. Fajnie będzie wyglądać jak wszystko będzie odnowione ;)
Jedyne co było na minus to brak dwóch słupków, które odpowiadają za ustawienie wysokości po bokach siatki.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 28.5.2012 13:08 

Dołączenie: 12.5.2012 18:08
Posty: 5
Pochwały: 1
Dziękuję za pozytywną opinię miłemu klientowi:) Co do podpórek to odpowiadają one za wysokość siatki w odległości 91,5cm od linii singlowej- generalnie siatka ma tam mieć 1,07m i na środku 0,914m- jeśli rozstaw słupków daje takie wysokości to słupki nie są konieczne. Ponieważ akurat mieliśmy turniej to siatki były przygotowane na regulaminowe wysokości:)
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 28.5.2012 14:59 
Aha, czyli wszystko gra, no to w takim razie nie było żadnych problemów.

Przyczepiłem się słupków bo jakoś dobrze mi szło ostatnio i myślałem, że są niżej, ale skoro były na dobrej wysokości to tym lepiej dla mnie ;)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 18.7.2013 9:51 

Dołączenie: 11.1.2006 21:30
Posty: 159
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 21
Zapraszam wszystkie osoby chętne do grania w tenisa do kontaktu. Preferuję korty przy "Cabańska Fala", ale gdzie indziej tez mogę dojechać, np. Fablok. Byle w Chrzanowie :) Proszę o wiadomość prywatną lub na moje GG: 1735788. Mój poziom 3/10 :P Za mną dopiero ok. 12h gry ;) Mam 2 rakiety i piłki.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 18.7.2013 14:34 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
To ja nie mam szans z tobą jak grasz 2 rakietami ;)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 22.7.2013 9:56 

Dołączenie: 27.12.2006 22:51
Posty: 166
Pochwały: 32
DARMOWY KORT jest na Orliku w Chrzanowie (tak samo jak na każdym orliku w powiecie, no może oprócz tego w Trzebini Górce, bo tam nigdy nie byłem. Wystarczy tylko przejść się na niego, dogadać godzinę z animatorem i zrobić rezerwację. Nawierzchnia tartanowa. A jak się gra to nie wiem, bo nie potrafię grać, tenisistów widziałem tylko wtedy jak grałem w piłkę.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 22.7.2013 17:22 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Ząbek- potwierdzam iż na Orliku w Górce także grają w tenisa ziemnego oczywiście jak wolne jest i nie graja w siatkę lub kosza na zamówionych godzinach. Za darmo można grać :)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 3.1.2021 20:15 

Dołączenie: 3.1.2021 19:56
Posty: 1
Zbanowany
Chcialam zpytać gdzie można pograć w tenisa ziemnego w chrzanowie, trzebini? Jaki jest koszt itd.
Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: TENIS ZIEMNY
PostWysłany: 4.1.2021 15:31 

Dołączenie: 4.1.2021 15:20
Posty: 1
Wiecie jakie jest cena kortu na godzine ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3