Ostatnia wizyta: Obecny czas: 3.6.2024 18:06


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jakich 'obiektow sportowych' brakuje wam w Chrzanowie?
PostWysłany: 28.5.2006 6:37 
Mi brakuje:
- lodowiska, chociaz takiego otwartego na zime ale z prawdziwego zdarzenia,
- tras gdzie mozna by sobie pojezdzic na rolkach,
- porzadnej ścianki,
- w zimie przydalby sie gdzies blizej jakis wyciag

Chyba, ze cos z tego co wypisalem istniej tylko ja o tym jeszcze nie wiem...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: tor !!!
PostWysłany: 29.5.2006 22:04 

Dołączenie: 29.5.2006 21:54
Posty: 1
Miejscowość: kch
nie tylko ja sądze że brakuje nam jakiegos miejsca gdzie mozna by sie poscigac. samochodami rzecz jasna.
nigdzie nie ma w okolicy gdzie legalnie dałoby sie zorganizowac jakiś kjs albo rajd amatorski, a jesli fajne miejsce juz jest to jego własciciel nie zgadza sie na wynajecie pod taka impreze.
reasumujac brakuje tu toru lub chociazby placu gdzie maniaki rajdów mogli by sie wyżyć.
bez tego typu rzeczy moja rajdówka sie marnuje, a od czasu do czasu robie sobie trening po ulicach miasta no bo nie ma gdzie...
ogolnie kicha jest i tyle w tym chrzanowie, a tym czasem w tychach sie da robic tekie rzeczy i nie tylko tam. niektore wioski woj. śląskiego zgadzaja sie na to żeby trasa rajdu prowadziła po normalnych drogach. dziwne ze u nas sie nie da....

a tak btw gdzie sie podziały te wszystkie fajne wozy z chrzanowa ktore brały udział w zlotach tgt? chyba posprzedawane bo nie ma gdzie pojezdzic

_________________
czerwona rajdówka in progress


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 2.6.2006 16:04 
Mi brakuje siatkówki... chciałbym trenować ją ale niema gdzie i niema kto tego prowadzić a chętnych jest sporo. Najbliżej treningi siatkówki odbywają się w Libiążu a niekażdy na czas, pieniądze by tam dojechać. Przykładowo Krzysztof Zubik trenuje 2 kadry siatkarek a jego żona ma szkółkę siatkarską. Dla chłopaków nikt nic takiego nie zorganizował ;(( A szkoda ;) Pozdro :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.6.2006 23:02 
ooo.. siatkówka... znam kilka osob, które chętnie chodziłyby na siatkę na salę potrenowac, a tak - pozostaje nam tylko w sezonei letnim pseudoboisko na ogródku:(


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.6.2006 21:08 
hmmm jak widze wasze narzekania to mi sie smiac chce troche. Ja zalatwilem sale w roku szkolnym kupilismy pilke, siatke i wyobraźcie sobie ze nie ma wsrod 30sto 40 latków chetnych do grania - polroku prawie sala swiecila pustkami przez 2 godziny tygodniowo - chodzily 4-6 osób. i do tego sala była ostatnio za darmo.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.6.2006 8:04 
pamietam, ze moi koledzy z LO tez wynajmowali sale podajze w sp 3


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28.6.2006 13:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.1.2006 22:09
Posty: 26
Miejscowość: Chrzanów
Mnie brakuje lodowiska, tras rowerowych i miejsca do jazdy na rolkach dla początkujących. :(
Na tych ostatnich można było jeździć w parku ale teraz to szybciej się tam zęby wybije niż pojeździ. :( Kiepsko nasi włodarze myślą o aktywnym wypoczynku dla dzieci i młodzieży.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 29.6.2006 21:00 
Biełka napisał(a):
Mnie brakuje lodowiska, tras rowerowych i miejsca do jazdy na rolkach dla początkujących. :(
Na tych ostatnich można było jeździć w parku ale teraz to szybciej się tam zęby wybije niż pojeździ. :( Kiepsko nasi włodarze myślą o aktywnym wypoczynku dla dzieci i młodzieży.


Z trasami rowerowymi to chyba lekka przesada. Dopiero co zostały oddane do rozjeżdżenia nowe 4 trasy. Na prawie 170 km tras rowerowych w Gminie Chrzanów to chyba można się wyjeździć do woli.
Problemem jest, oczywiście, brak dróg rowerowych w samym Chrzanowie. Myślę, że i one niedługo zaczną się pojawiać.
Jeszcze raz zapraszam na nowe trasy rowerowe. :)
JurekK.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.7.2006 23:35 
Kryte hale sportowe przy każdej szkole.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 15.11.2006 23:55 
stadionu !! stadionu!! :lol: :lol: takiego dziesięciolecia

A tak na poważnie to brakuje mi takiej z prawdziwego zdarzenia siłowni , klubu fitness


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20.11.2006 13:57 
potrzebne sa drogi po ktorych bedzie mozna swobodnie przemieszczac sie na rolkach, tam rowerem to mozna i po zwyklej ulicy jechac a na rolkach to od wieczny problem, a ludzie maja to gdzies bo nie wiedza jak fajnie sie jezdzi na rolkach - bez porownania z rowerem:P


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16.1.2007 21:57 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.1.2006 22:09
Posty: 26
Miejscowość: Chrzanów
Zgadzam się z wrotkarzem, chodziaż na rolkach to moje dziecko hula.
Tymczasem przydałoby się lodowisko jako namiastka zimy :)
Jest takie już w Jaworznie,w centrum, koło CKIS, 1 zł \45min dla dzieci, 2 dla dorosłych.
Dało się zrobić, za to w Chrzanowie preferuje się parkingi :D
Zapraszam zainteresowanych bo Śląsk nie ma teraz ferii... Ja nie chce być w Małopolskim :evil:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3