Ostatnia wizyta: Obecny czas: 16.6.2024 4:27


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 9:48 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Strona http://adam-adamczyk.pl/ już działa, chociaż zamierzeniem kandydata było uruchomienie jej w środę 15 X br.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 12:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
VIGO napisał(a):
Generalnie, czas na zmiany. Z przykrością trzeba stwierdzić, że ani poprzednik Adamczyk ani obecny Szczurek nie spełnili oczekiwań... Tylko kto teraz... Jakieś kontruktywne pomysły?

Ja VIGO znam wszystkich poza Kołodziejczakiem, który z całym szacunkiem, ale niestety jest zbyt niesamodzielny, bym na niego mógł postawić.
Ja postawię sprawę wprost. Jedynym niekoniunkturalnym burmistrzem będzie Adamczyk, bo:
a/ nigdy nie był w latach swoich rządów,
b/ jak mówi, tak robi i nie szafuje obietnicami bez pokrycia,
c/ ma z czego żyć i ma prawa do emerytury, więc nie ma parcia na "szkło", dlatego chce młodszych ludzi zaangażować do współpracy w gminie.
d/ jest człowiekiem honorowym i uczciwym.
Poza tym jednak ma swój konkretny dorobek, czemu nie można zaprzeczyć.
To moje zdanie, a każdy ma prawo zrobić jak uważa. Ja wiem tylko, że jeśli pozostanie obecny burmistrz, to najprawdopodobniej doczekamy się, że będzie miał stawiane zarzuty i będzie głośno o Trzebini w kraju, ale chyba nie o taką reklamę naszej gminy chodzi, więc każdy jest lepszy od niego. Mnie po prostu wstyd za takich ludzi na publicznych stanowiskach.

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 13:48 
Krzysio: Ty już jesteś wyborczy ogier mocno zaprawiony, chyba po raz trzeci. Nie będę Ci za bardzo dowalał, bo rokujesz jednak jakieś nadzieje.
Ale niezbyt fortunnie wybrałeś ten hipodrom Adamczaka. Jego "ogierki" prawdopodobnie już są na psychotropach - co w końskich biegach jest regułą. Starego "ogiera" w tego typu biegach raczej się już nie szprycuje. Zazwyczaj idzie w odstawkę, czyli na rzeź.
Czy właściciel tego hipodromu zgarnie główną wygraną w tym wyborczym biegu - raczej w to bardzo wątpię.
Ale gdzieś się przytuli i nie będzie politycznie brykał. Zresztą co to za brykanie, jak wyszedł mu tylko lekki kłus.

Co do medialności mojego nazwiska i imienia - to nie Twoja sprawa, zachowaj sobie tego typu uwagi dla siebie.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 14:40 

Dołączenie: 13.3.2012 19:51
Posty: 51
Pochwały: 33
jendrku - bo nie mam czasu przeglądać całej dyskusji - a któremu z koni wyścigowych Ty kibicujesz? Jakiż to ogier Ciebie kusi do obstawienia?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 15:15 
Gostek, rozbawiłeś mnie. Potwierdziłeś wcześniej, że popierasz bolęcińskiego kandydata, ale już nie przesadzaj z honorami, uczciwością i brakiem obietnic bez pokrycia.
Honorem i uczciwością czy chrapką po jak największą kasę można nazwać jego wkręcenie się po pieniądze z ZKKM (facet nie mający pojęcia o komunikacji) oprócz swojej diety, co w konsekwencji (kiedy był burmistrzem) dało mu większe dochody od marszałka województwa? Gigantyczna odprawa, oczywiście zgodna z nabytymi uprawnieniami, przyjęta z głupkowatym uśmieszkiem na twarzy, jaki jest Twój osąd moralny? Jaki on samowystarczalny? Już pisałem żebyś spojrzał na papierowy Przełom to oko Ci zbieleje. Zamiast 140 tyś. oszczędności i innych(stan wcześniejszy), facet ma -2 tyś. na koncie obecnie. Ma emeryturę i dietę radnego i biednieje z miesiąca na miesiąc. Przyzwyczaił się chyba do kilkunastotysięcznych dochodów i nie potrafi zejść do rzeczywistości. Teraz jeszcze raz chce osiągnąć tamten poziom. A jeżeli ma więcej, to gdzie to ukrywa i dlaczego kłamie? Zatrudniał ludzi na potęgę, sztucznie mnożąc stanowiska pracy. W urzędzie pracują same pocioty. W mojej bezpośredniej sprawie okazał się oszustem. Ja mu w życiu nie zaufam.
Jak tak go chwalisz to opowiedz w szczegółach konkretną dużą sprawę, bardzo korzystną dla gminy i mieszkańców, która tylko dzięki jego działaniom stała się faktem. Co dokładnie zrobił? Jak? Gdzie? I oczywiście taką sprawę, z której nie miał osobistej korzyści.
To stary emeryt. Tu już dość siedemdziesięcioletnich dziadów, na miłość boską. Co wg Ciebie taki dziadzia potrafi nowego zrobić, czego nie dokonał przez 12 lat? Nie miał na coś czasu?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 17:43 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Jendrku -małe sprostowanie. Kandyduje drugi raz. Dziękuje za konsultacje nade mną iż są jakieś nadzieje i rokowania :)
Dlatego już teraz zapisuje sie do ciebie na konsultacje. Może coś razem albo w większym gronie dobrego jeszcze zrobimy oprócz pisania.
Liczę na podpowiedzi co tam wiewiórki gawędzą w parku.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 18:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
Dla mających słabą pamięć:
http://www.przelom.pl/przelom-online-ar ... -Trzebini/

-można się pokusić i poszukać więcej.np. cyt:
-Jakimi kryteriami kieruje się Pan przy obsadzaniu stanowisk kierowniczych w jednostkach organizacyjnych. Dlaczego nie stosuje Pan procedur konkursowych, tylko obstawia się się stanowiska według niewiadomego społeczeństwu klucza?
Adam Adamczyk: Klucz obstawiania stanowisk jest wiadomy i niekoniecznie musi być to konkurs.

...
krysia40+: Witam panie Burmistrzu! Chciałabym spytać, dlaczego przyjmowani są do pracy w pana urzędzie miasta osoby bez odpowiedniego wykształcenia i kompetencji. Chodzi mi nie o osoby młode tylko raczej po 40-tce? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Adam Adamczyk: Przyczyną takiej decyzji bywa status rodzinny (mama samotnie wychowująca dzieci itp.), jakkolwiek jest to praktyka bardzo rzadko stosowana.

http://chrzanowski24.pl/wiadomosci-loka ... a-kadencje

Nepotyzm??? Jak dla mnie to już jest dyskwalifikacja kandydata tylko z tego powodu.

Przełamanie "betonu" bywa ciężkie, ile kadencji trzeba aby czegoś dokonać? Zmienić?
Bezrobocie w Trzebini hula jak i w sąsiednich miastach, bez zmian...nie dziwię się, że młodzi chętnie wykopią "staruszków" z posadek, takie mamy czasy. ;-)
Ważne aby także "emerytowanych" również. 4 kadencja toż to kpina.
Obecny burmistrz dla młodych również nic nie zrobił nawiasem mówiąc.

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 18:24 

Dołączenie: 21.10.2011 13:11
Posty: 29
Pochwały: 14
WH1991 napisał(a):
Strona http://adam-adamczyk.pl/ już działa, chociaż zamierzeniem kandydata było uruchomienie jej w środę 15 X br.

W dniu 14.X strona http://adam-adamczyk.pl/ nie działa, a strona http://www.trs-trzebinia.pl/zatrzymała się na życzeniach wilkanocnych 2014.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 21:18 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Grupa trzymająca władzę. Tak można pisać o ludziach burmistrza. Po to była opcja stworzenia rady seniorów w Trzebini. Dla tych ludzi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 22:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Ja widzę, że strona Adamczyka jednak jest aktywna, mało tego jest także na facebooku :)
Czasy się zmieniają.... :)
Oby te zmiany nie były powierzchowne.

-- 14.10.2014 23:37 --

amster napisał(a):
Gostek, rozbawiłeś mnie. Potwierdziłeś wcześniej, że popierasz bolęcińskiego kandydata, ale już nie przesadzaj z honorami, uczciwością i brakiem obietnic bez pokrycia.
Honorem i uczciwością czy chrapką po jak największą kasę można nazwać jego wkręcenie się po pieniądze z ZKKM (facet nie mający pojęcia o komunikacji) oprócz swojej diety, co w konsekwencji (kiedy był burmistrzem) dało mu większe dochody od marszałka województwa? Gigantyczna odprawa, oczywiście zgodna z nabytymi uprawnieniami, przyjęta z głupkowatym uśmieszkiem na twarzy, jaki jest Twój osąd moralny? Jaki on samowystarczalny? Już pisałem żebyś spojrzał na papierowy Przełom to oko Ci zbieleje. Zamiast 140 tyś. oszczędności i innych(stan wcześniejszy), facet ma -2 tyś. na koncie obecnie. Ma emeryturę i dietę radnego i biednieje z miesiąca na miesiąc. Przyzwyczaił się chyba do kilkunastotysięcznych dochodów i nie potrafi zejść do rzeczywistości. Teraz jeszcze raz chce osiągnąć tamten poziom. A jeżeli ma więcej, to gdzie to ukrywa i dlaczego kłamie? Zatrudniał ludzi na potęgę, sztucznie mnożąc stanowiska pracy. W urzędzie pracują same pocioty. W mojej bezpośredniej sprawie okazał się oszustem. Ja mu w życiu nie zaufam.
Jak tak go chwalisz to opowiedz w szczegółach konkretną dużą sprawę, bardzo korzystną dla gminy i mieszkańców, która tylko dzięki jego działaniom stała się faktem. Co dokładnie zrobił? Jak? Gdzie? I oczywiście taką sprawę, z której nie miał osobistej korzyści.
To stary emeryt. Tu już dość siedemdziesięcioletnich dziadów, na miłość boską. Co wg Ciebie taki dziadzia potrafi nowego zrobić, czego nie dokonał przez 12 lat? Nie miał na coś czasu?

Daleko idziesz Amster.
Krótko mówiąc, każdy ma swoje zdanie. Ja nie mogę się odnieść do tego czy ktoś w jakiejś chwili miał uśmiech głupkowaty czy inny skoro nie byłem w danym miejscu i czasie. Rozumiem, że Ty byłeś i to widziałeś. Ocena uśmiechu w twoim wydaniu jest dosyć prostacka, ale cóż, każdy tak ocenia, jak umie.
Napisałeś, ze w Twojej sprawie był oszustem. To nad wyraz ostre stwierdzenie i wypadałoby sprawę opisać, a być może nawet zgłosić do Prokuratury, zależnie od jej ciężaru gatunkowego. W każdym razie takie stwierdzenia nie poparte logicznymi dowodami, umożliwiającymi ich weryfikację są nie tylko obrzydliwe, ale również karygodne. To jest proste oczernianie i pomówienie. Po prostu Ci współczuję. Przypominając sobie
Pytasz o dużą sprawę? Moim zdaniem jedną z największych, której jednak nie rozwiązano by bez jego osobistego zaangażowania było doprowadzenie do likwidacji niebezpiecznego jeziorka pomarglowego w Górce za otrzymane w tym celu 26 mln zł. Była to ekologiczna bomba w centrum miasta. Zaprzeczysz? Zaprzeczysz, że wziął osobistą odpowiedzialność za ryzyko katastrofy ekologicznej, gdyby cokolwiek podczas tych prac stało się katastrofalnego, wiedząc, że tak naprawdę było to zadanie Starosty, którego nikt nie miał ochoty się podjąć w ówczesnym czasie?
Przypominając sobie Twoje wypowiedzi z okresu referendalnego mam nieodparte wrażenie, że jesteś bliskim współpracownikiem obecnego burmistrza, co burzy Twój spokój, bo nie wygląda na to, by Twój "rumak wygrał w cuglach ten wyścig".
Każdy ma prawo do swojego zdania i ja również, ale obrażanie adwersarzy lub osób trzecich nie leży w mojej naturze. Idealnych polityków nie ma, ale są mniej i bardziej przyzwoici i do tych drugich ja zaliczam Adamczyka.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.10.2014 12:16 

Dołączenie: 21.10.2011 13:11
Posty: 29
Pochwały: 14
Na stronie:
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/powiaty/view/1203
można znaleźć kandydatów na radnych, ale również zarejestrowanych już kandydatów na burmistrzów/wójtów. Wprowadza to w błąd czytających, bo sugeruje, że np. w Chrzanowie jest tylko dwóch kandydatów, a w Trzebini i Libiążu po jednym. Kadydatury można przecież zgłaszać do 17.10.2014r.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.10.2014 15:04 
Gostek, wrażenie masz błędne.
Jeziorko nie jest zasługą tylko i wyłącznie Adamczyka.
Nie odpowiedziałeś czego dokona Twój idol przez ewentualne kolejne 4 lata, a na co brakło mu 12 lat.
Twoim zdaniem pewne określenia są prostackie, ale może zaproponujesz poprawne politycznie określenie takiego zjawiska, może to zastosuje kolejnym razem, aby Cie nie urazić, ale nie jestem i nie zamierzam być poprawny politycznie.
Szkoda czasu na sprzeczki z Tobą o tym, że nie poprę w tych wyborach Szczurka (chyba, że w drugiej turze w bitwie z Twoim ogierem, jak już przeszedłeś do takiej nieprostackiej terminologii). Pisałem wcześniej o wadach Szczurka, ale i o idiotycznym konnym referendum, ale Ty wybiórczo i kurczowo trzymasz się nadal swoich skrótów i nie dociera do Ciebie sens moich wypowiedzi.
Wiedz, że spokojnie mogłem iść do prokuratury. W urzędzie aż się trzęśli. Nie rzucam słów na wiatr. Wszystko jest do udowodnienia. Zdziwiłby się. Z pewnością by nie chciał żeby szczegóły tej sprawy oglądały światło dzienne. Sam by się do końca zniszczył. Prawda jest dla Ciebie obrzydliwa? To lepiej współczuj sobie...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.10.2014 15:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
amster napisał(a):
Gostek, wrażenie masz błędne.
Jeziorko nie jest zasługą tylko i wyłącznie Adamczyka.
Nie odpowiedziałeś czego dokona Twój idol przez ewentualne kolejne 4 lata, a na co brakło mu 12 lat.
Twoim zdaniem pewne określenia są prostackie, ale może zaproponujesz poprawne politycznie określenie takiego zjawiska, może to zastosuje kolejnym razem, aby Cie nie urazić, ale nie jestem i nie zamierzam być poprawny politycznie.
Szkoda czasu na sprzeczki z Tobą o tym, że nie poprę w tych wyborach Szczurka (chyba, że w drugiej turze w bitwie z Twoim ogierem, jak już przeszedłeś do takiej nieprostackiej terminologii). Pisałem wcześniej o wadach Szczurka, ale i o idiotycznym konnym referendum, ale Ty wybiórczo i kurczowo trzymasz się nadal swoich skrótów i nie dociera do Ciebie sens moich wypowiedzi.
Wiedz, że spokojnie mogłem iść do prokuratury. W urzędzie aż się trzęśli. Nie rzucam słów na wiatr. Wszystko jest do udowodnienia. Zdziwiłby się. Z pewnością by nie chciał żeby szczegóły tej sprawy oglądały światło dzienne. Sam by się do końca zniszczył. Prawda jest dla Ciebie obrzydliwa? To lepiej współczuj sobie...

Nadal tylko pomówienia, bez konkretów. Żenada. Zabrakło Ci odwagi albo zarzuty słabiutkie i wolałeś stchórzyć. Jak to amster, tylko ujada na obcych. Może nie dostałeś jakiejś zabawki. Podpieranie się hasłami, że wszyscy się trzęśli, a z Twoich słów wychodzi, że najbardziej to Ty się trząsłeś ze strachu i nic nie zrobiłeś z wiedzą, która była tak groźna, a zatem pójdę dalej, zatajając stałeś się współsprawcą czegoś o czym tak zawoalowanie piszesz. Szkoda mi czasu na dłuższe wywody. Twój wybór, Twoje prawo i Twoje tchórzostwo.

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.10.2014 15:49 
Starasz się tak manipulować formacjami, abo stworzyć idealny obraz swojego konika. Piszesz, jakbyś był tymże konikiem. I znów nie odpowiedziałeś o dziadulku i jego "rozwojowym" programie cztrroletnim, a przecież to jest najważniejsze. Schodzisz na moje prywatne sprawy. Nie przyjmujesz do wiadomości, że Twój kandydat nie jest nieskazitelny.
Cameleon przypomniał czaty z kandydatami. Tylko idioci dają się po raz kolejny zrobić w bambusa czytając niespełnione obietnice tych samych osób. Powiem jak Ty. Twój wybór, Twoje prawo, Twoje tchórzostwo do zmian na lepsze.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 15.10.2014 16:35 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.3.2011 7:56
Posty: 145
Pochwały: 92
amster napisał(a):
tchórzostwo do zmian na lepsze.


Ok, ale jakie są widoki na te zmiany na lepsze?
Pytam poważnie i bez podtekstów.

Termin zgłaszania kandydatów jeszcze nie upłynął, ale chyba nie należy się spodziewać, że w ostatniej chwili sensacyjnie wyskoczy ktoś wybitny.

A kto z obecnie znanych kandydatów rokuje nadzieje na jakiekolwiek zmiany na lepsze?
Czy aby znowu nie czeka nas wybór mniejszego zła?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3