Ostatnia wizyta: Obecny czas: 23.6.2024 3:28


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 18.10.2014 4:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Mnie się wydaje że panowie Adamczak i Żuradzki się dogadali. Jeśli wystartuje jeden z nich to jest większa szansa. Tak to głosy by się rozłożyły na dwóch kandydatów i nic by z tego nie było.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kto w Trzebini na burmistrza
PostWysłany: 18.10.2014 5:56 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Bez agitacji , ale dobrze by się stało gdyby obu gloryfikowanych "Fachowców" pokazać w programie USTERKA w TVN . może czas na nie fachowca . Wydaje mi się że Adamczyk i Szczurek mają za duże ambicje . Bo zbawca jest tylko jeden i-kropka ......


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 19.10.2014 4:37 

Dołączenie: 18.7.2010 9:02
Posty: 625
Pochwały: 57
A u nas w Chrzanowie już są ładne plakaty z obecnym, i na nowo kandydującym burmistrzem-ha.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 24.10.2014 15:31 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Chrzanów dość wcześnie rozpoczął kampanię, bo już początkiem września zauważyłem w pobliżu Rynku baner promujący postać Marka Niechwieja jako kandydata na burmistrza.

Wracając do tematu trzebińskich kandydatów, szkoda, że postać Grzegorza Żuradzkiego ukazuje się w prasie dość często, ale chyba zawsze w roli Dyrektora PZD, a nie kandydata na burmistrza Trzebini. Wszak kandyduje jeszcze do Sejmiku Województwa Małopolskiego, może to Go bardziej absorbuje.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 8:05 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Jeszcze brakuje, żeby kandydował na radnego miejskiego, powiatowego i posła. Łosz end goł.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 17:36 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Z ciekawością śledzę wpisy kandydata Adamczyka na jego stronie - polecam: http://adam-adamczyk.pl/index.php/ct-me ... -article-3


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 20:21 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
WH1991 ano ja też, tym bardziej, że obecny nam panujący nie szczędzi w słowach. Ciekaw jestem czy Adamczyk wytrzyma, czy mu nerwy puszczą :) Słyszałem, że już się coś w sądzie skończyło. Zobaczymy...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 20:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem satyry wyborczej, która jest na głównej stronie "Przełomu". Trzeba przyznać, że ciekawe, a nie pamiętam, by jakiekolwiek wcześniejsze kampanie wyborcze coś takiego zawierały. :D

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 21:08 
Zachęcony poleceniem Wojtka, poczytałem sobie o Dobrodusznym Wujku Adamie - na jego stronie internetowej.
Wujcio Adam bardzo po chrześcijańsku nastawiony do ogółu, określenie "wróg (polityczny)" to niemalże bluźnierstwo w jego ustach.
W porównaniu z poprzednią buńczucznością zaserwowaną kilka Przełomów do tyłu, to obecnie burmistrz Szczurek jawi się jako kompan wyborczy i osobisty przyjaciel. Niech i tak będzie, jednakże ten osobisty wpis jest żenujący w odczuciu ogólnym.

Natomiast co innego w tym wpisie jest ciekawe, a nawet zabawne.
Oto Pani Wydawca jak i Redakcja Przełomu zostali mocno skrytykowani przez Wujcia Adama. Porównani do Super Ekspresu oraz do Urbanowego Nie. I tak dobrze, że nie do Faktów i Mitów pod redakcją tego zdegradowanego księdza.

Wdzięczność ludzka jednak różnymi drogami chodzi. Pani Alicja Molenda powinna obecnie "politycznie" zapytać Wujka Adama - jak dużo dobra musiałam Ci uczynić, że mnie tak teraz nienawidzisz!
Jak mnie pamięć nie myli, to przez te wszystkie trzy kadencje burmistrza Adamczyka, Przełom zawsze mocno wspierał kandydaturę Adamczyka na kolejną kadencję. Tudzież prawie osobiście Pani Wydawca. Plakaty wyborcze były pięknie wydrukowane w Przełomie, skład redaktorski dokonywał prawie cudów w wychwalaniu Wujka Adama pod niebiosa - oczywiście za tzw. wyborcze frycowe, ale z dużym zacięciem dziennikarskim od redakcji Przełomu.
A pan Adamczyk rewanżował się niezwykle mile, wspominając jak to panią Alicję będącą wtedy dziewczynką Alusią - ciągnął za te jej warkoczyki i nosił ją na barana. No bo mieszkali po sąsiedzku.
A teraz dla Wujka Adama Przełom to taki stary pryk, co go osobiście bodzie. Jak Przełom był młodszy, to pewnie była to owieczka.

Reasumując: pan Adamczyk Adam delikatnie mówiąc to już taki starszy safanduła, prawie kapcie założyć i zasiąść przed telewizorem - a nie kandydować na burmistrza Trzebini.
Wyborcy będą głosować na kandydatów z mocnym charakterem i z dużym zasobem wszelkich obietnic wyborczych. W politycznym starciu ze Szczurkiem nie mającym żadnych skrupułów - A.Adamczyk nie ma żadnych szans.
W polityce tej globalnej jak i lokalnej liczy się skuteczność i bezwzględność w dochodzeniu do wyznaczonego celu. Kto o tym zapomniał lub nie wie - to niech lepiej kury pasie. A liczenie na tę "mądrość" wyborców - to jest tylko pobożne życzenie pana A.Adamczyka. Wyborców mądrych jak i tych głupich trzeba tak umieć zwieść i omamić - aby na ciebie zagłosowali. Sprytni i bezwzględni politycy tego typu socjotechnikę mają w jednym palcu.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 25.10.2014 21:39 

Dołączenie: 18.3.2008 14:01
Posty: 615
Pochwały: 83
ciekawe że jeszcze nikt nie wstawił kto chce zostać burmistrzem Czebini;)

_________________
w stadzie baranów wole być wilkiem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.10.2014 0:02 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
A ja zachęcony wpisem Jędrka postanowiłem prześledzić wszystkie wątki, które poruszył i tak właściwie to nie wiadomo o co Ci chodzi, bo:
1. Wróg polityczny o którym piszesz, to wyrwany z kontekstu wyraz, który po dopisaniu przez Ciebie komentarza zwodzi czytających na manowce i nic nie wnosi fałszując przekaz wpisu na stronie Adamczyka. Nie widzę agresji w kampanii tego pana, więc ufam, że pisze prawdę. Na stronie obecnego burmistrza wyczytać można o niekompetencji poprzednika. Według mnie to nieprofesjonalne, ale widać tak to u niego jest.
2. Wpis pod adresem Przełomu - nie wiem o co poszło, bo Przełomu nie mam, więc się nie wypowiadam, ale sądzę, że przyjazny jak dotąd, przyjaznym przestał być i to do tego stopnia, że powstał ten artykuł na stronie A.A. Jeśli Ci kiedyś dałem pochwałę za wpis, to teraz co pomyślisz? (nie chcę wiedzieć :) )
3. Wspominki relacji Pani Molendy i A.A. nic nie wnoszą. Uderz się w pierś i powiedz nam, czy miałeś kiedyś kumpla, który z jakiegoś powodu przestał nim być. Dalej jest dla Ciebie cacy? A może be? Ludzie się lubią, czasem przestają i co w tym dziwnego? Poza tym dziwne jest dla mnie to, że masz wiedzę, którą zapewne tylko nieliczni mają... plakaty, skład, itp.... Przyznaj się Jędrek - pracujesz Super Przełomie ? :) Jeśli tak to wiesz dużo, a może ciągle za mało...?
4. Stary safanduła? No sorry, już to kiedyś pisałem, ale powiedz swojemu szefowi, że jest stary safanduła - wylecisz na pysk z roboty. Piszesz fajnie, ale stary, wiek tu nie ma nic do rzeczy. Jako politolog powinieneś to wiedzieć, a wręcz krzyczeć, że im starszy, tym lepszy, bo bardziej doświadczony i zna się na rzeczy.
5. To ostatnie o "polityce globalnej" to mnie najbardziej rozbawiło. Reasumując jak Ty, kto zagłosuje na p. Szczurka jest debilem, bo omamił wyborców stosując socjotechnikę, którą nie tylko wyborcy maja w małym palcu. Więc skoro . Adamczyk nie omamia (bo nic wyssanego z palca nie znalazłem w tym co pisze), kim będą ci, którzy na niego zagłosują? Safandułami?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 26.10.2014 11:22 
Admyn od Wujka Adama: szanuję Twoją opinię i dziękuję za dotychczasowe "pochwały" - bo pewnie wtedy były zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
Z tej mojej opinii dot. pana Adamczyka A. nie zamierzam się wycofać i podtrzymuję ją w całej rozciągłości.
I tak to dość delikatnie napisałem - bo mógłbym więcej. Nie mówiąc już o tym oponarium przy ul. Słowackiego w Trzebini, a także do niedawna byłym w Bolęcinie.

Nie pracuję i nigdy nie pracowałem w Przełomie, co mam nadzieję - że potwierdzi Pani Wydawca.
Co masz na myśli pisząc Super Przełom? Czyli powielasz tę safandułowatą sentencję Wujka Adama z jego osobisto-publicznego wpisu.

Pan A.Adamczyk na pewno posiada dużo więcej wartościowych zalet i "ludzkich" cech od takich osobników - jakimi są np. Szczurek i Żuradzki. W tym towarzystwie Wujek Adam nie ma co szukać i lepiej ulokować swoje nadzieje w ponownym wyborze na radnego powiatowego.
Bo bycie radnym w Radzie Powiatu to wyborna i do niczego niezobowiązująca synekurka. W zasadzie ta Rada Powiatu jest nam na diabła potrzebna - starosta Potocki obecnie doskonale sobie radzi i bez tej Rady. Przecież ci radni powiatowi to takie atrapy samorządowe. Są i tyle - jak jakieś figury woskowe.
Modelowy przykład bezradności trzebińskich radnych powiatowych to właśnie to oponarium przy ul.Słowackiego.

Ja niestety liczę na "czarnego konia" w tym burmistrzowskim ringu. Niestety - bo ten "czarny koń" na trzebińskim burmistrzowskim stolcu to jak rosyjska ruletka. Albo pewny strzał, albo pusty.
W międzyczasie ci dwaj bezwzględni w swych dążeniach do bycia burmistrzem (Szczurek i Żuradzki) niech się nawzajem "wykrwawiają" - bo mają takie same charaktery i nieposkromione polityczne ambicje.
Z tym, że Żuradzki ma mniej do stracenia - bo jest dyrektorem PZD. Natomiast Szczurek dużo więcej i nie będzie się bawił w te Adamczykowe "mądrości" wyborców.
Żuradzki jednak nie ma swojego zaplecza wyborczego i chyba także liczy na tę "mądrość" wyborców.
Jednakże taka "mądrość" może niekiedy zgłupieć, więc na wszelki wypadek pan Żuradzki kandyduje do Sejmiku Małopolskiego - i słusznie.

Natomiast obecny burmistrz Szczurek dysponuje doskonale zorganizowanym i wiernym sztabem wyborczym pod przewodnictwem pana Pypno, tudzież swoimi etatowymi pełnomocnikami i kohortą tych hoplitów z gminnych OSP - nie mówiąc już o wiejskich KGW i tych quasi LZS (dawniej: Ludowe Zespoły Sportowe).


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 6:42 

Dołączenie: 14.11.2011 23:17
Posty: 4
Pochwały: 1
Redakcjo wiem że za nie długo wybory i jest to czas oklejania tablic informacyjnych i płotów, ale czy kandydaci mogą wieszać sie na ogrodzeniach gminnych boisk. U mnie na osiedlu Pan Szczurek zawisł na ogrodzeniu boiska przy ul, Rodzinnej w Trzebini.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 9:25 

Dołączenie: 28.1.2014 9:13
Posty: 75
Pochwały: 53
Pan Szczurek nie rozwiesza plakatów osobiście on od tego wyrobników i innych "fanatyków" których mądrość sprowadza się do przytoczonych przez Jendrka "hoplitów" pozbawionych zdolności samodzielnego myślenia, którzy nie zdają sobie sprawy , że cezar Szczurek i tak ich "oleje " po wyborach I-kropka ......

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.10.2014 11:35 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
jendrku: prasoznawcze dywagacje polityków są mi znane od 25 lat i przyznam szczerze nie robią już na mnie żadnego wrażenia. Szczególnie w czasie kampanii wyborczej. Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie jak potrafi i niech tak zostanie.
Relacje z burmistrzem Adamczykiem mieliśmy w minionych latach bardzo różne. Sprawując tę funkcję wiele razy na długo przestawał nas lubić. Potem mu przechodziło. Ale to przeszłość.
"Skład" materiałów wyborczych (nie wiem co państwo pod tym pojęciem rozumiecie) robimy dla bardzo wielu komitetów. Plakatów wydrukowaliśmy setki, może tysiące. Co w tym dziwnego? Po prostu świadczymy takie usługi.
Gdyby Pan faktycznie pracował w "Przełomie", to te niuanse byłyby Panu dobrze znane.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3